O NAS


Informacje o KORNET

Logo KORNET

KORNET – Multimedia – Internet – Service

Firma KORNET powstała w roku 2000. Podążając za doświadczeniem i zainteresowaniami pracowników naszej firmy skupiliśmy się na usługach, które bezpośrednio wykorzystują Internet oraz techniki i technologie z nim związane.

Jesteśmy firmą oferującą szeroko pojęte usługi internetowe (informatyczne). Nie jest to jedyny krąg naszych zainteresowań, ale stanowi on główny kierunek naszego rozwoju i obszaru pracy.

Udało nam się zbudować zespół doskonale wykształconych młodych ludzi, którzy z entuzjazmem i pasją podchodzą do wykonywanej pracy i potrafią czerpać z niej radość. Dzięki temu nasze produkty zaskakują innowacyjnością, zaś realizowane projekty posiadają Jakość, o jakiej nasza konkurencja może tylko pomarzyć.

Na nasz dorobek składa się wiele aplikacji internetowych z angielska nazywanych Web Based, które wykorzystywane są nie tylko w biznesie. Naszymi klientami są organizacje państwowe, samorządowe, partie polityczne, firmy komercyjne z kraju i z zagranicy, jednostki edukacyjne, organizacje pozarządowe, jak również osoby prywatne. Swoją działalność opieramy
na autorskim oprogramowaniu, rzadziej – i to głównie na życzenie odbiorcy – na zasobach dostępnych na rynku. Dla naszych klientów i partnerów świadczymy kompleksowe usługi doradcze.

W ramach umów partnerskich oferujemy także produkty i usługi współpracujących z nami firm. Wspólnie z nimi realizujemy wiele nowatorskich i często pionierskich projektów, w wielu przewodzimy, koordynujemy nimi lub zarządzamy.

Nasi pracownicy to skarbiec nowych pomysłów i idei. Pragniemy, aby ułatwiły one codzienne życie wszystkich tych, którzy z komputerów i sieci korzystają tak zawodowo, jak i prywatnie.